SAĞLIK
Giriş Tarihi : 04-06-2020 09:58   Güncelleme : 04-06-2020 09:58

İtalyan doktorlardan müthiş iddia: Koronavirüs aslında bakteri

Gündemi değiştirecek müthiş iddiaya göre, (WHO) Dünya Sağlık Örgütünün "Coronavirüsten ölenlere otopsi yapmayın" talimatına İtalyan doktorlar itaat etmediler ve ölüme neden olan şeyin VİRÜS DEĞİL, BAKTERİ olduğunu bulduklarını iddia ettiler.

İtalyan doktorlardan müthiş iddia: Koronavirüs aslında bakteri

(WHO) Dünya Sağlık Örgütünün "Coronavirüsten ölenlere otopsi yapmayın" talimatına İtalyan doktorlar itaat etmediler ve ölüme neden olan şeyin VİRÜS DEĞİL, BAKTERİ olduğunu buldular! Bu kan pıhtılaşmasına, dolayısıyla hastanın ölümüne neden oluyor.


İddialara göre; İtalyan doktorlar "Yaygın damar içi pıhtılaşması"ndan (Thrombosis) başka bir şey olmayan Covid-19 denilen şeyi bertaraf ediyorlar.

 

ASPİRİN HAYAT MI KURTARIYOR?

 


Ve onunla savaşmanın yolu, yani tedavisi "antibiyotikler, iltihap gidericiler ve antikoagülantlar" iledir.
ASPİRİN ile bu hastalığın bir şekilde tedavi edildiği görülüyor.Dünya için bu sansasyonel haber, Covid-19 tarafından üretilen cesetlere otopsi yapan İtalyan doktorlar tarafından tespit edildi.İtalyan patologlara göre başka bir şey daha var; "Solunum cihazları ve yoğun bakım birimleri hiç gerekli değildi."

 


Bundan dolayı İtalya'da protokollerin değiştirilmesine başlandı, İtalya'ya göre küresel salgın WHO tarafından meydana çıkarıldı ve abartıldı. Bu tedaviyi Çinliler biliyordu ve çıkarlarından dolayı bunu bildirmediler.Bakteri, aynı zamanda iltihap ve oksijen yetmezliği üreten 5G elektromanyetik radyasyon ile çoğaltılıyor. Covid-19'a yakalananların tek yapmaları gereken 100 mg Aspirin ve Apronax veya Parasetamol almak. Bunun nedeni, koronavirüsün kan pıhtılaşmasına neden olduğunun gösterilmesidir, bu da bedenin damarda kan pıhtılaşması geliştirmesine mecbur bırakır ve kan akmaz ve kalbe ve akciğerlere oksijen taşımaz, bu da nefes alamaması nedeniyle insanın hızla ölmesi ile sonuçlanır.

 

OTOPSİLERDE ORTAYA ÇIKMIŞ!İtalya'da doktorlar ölü bedenleri kestiler ve kol ve bacakları ve bedenin diğer kısımlarını açtılar ve damarların kan ile genişlediğini ve kanın pıhtılaştığını, tüm damarlar ve arterlerin pıhtılar ile dolu olduğunu tespit ettiler.


Bu durum kanın normal şekilde akmasını ve tüm organlara, öncelikle beyne, kalbe ve akciğerlere oksijen taşımasını engeller ve hastanın ölümü ile sonuçlanır.

Bu teşhisi keşfedince, iddialara göre, İtalyan Sağlık Bakanı hemen koronavirüs tedavi protokollerini değiştirdi ve hastalara 100 mg Aspirin ve Apranax vermeye başladı.


Ve bu hastalar iyileşmeye başladı, bu yeni yöntemin sonucu olarak, Sağlık Bakanlığı tek bir günde 14.000 den fazla hastayı evlerine gönderdi. İtalya standardı bozdu, çünkü onlar zaten bunalmışlardı ve binlerce ölümün ciddi kaosu içindeydiler.

Kaynak. Editör:7/24.tv Haber Merkezi