KADIN
Giriş Tarihi : 16-06-2020 00:43   Güncelleme : 16-06-2020 04:08

Bu haber göz kamaştırıyor!

Erzurum da Işıltı Bayan kuaför işletmecisi Hüsameddin Aydemir, salgınla mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarına indirimli hizmet vererek destek oluyor.

Bu haber göz kamaştırıyor!

İşletmeci, dükkanına gelen sağlık personelinin saç işlemlerini yüzde 40 indirimle yapacağını duyurdu.

Salgının daha fazla yayılmaması adına 51 gün boyunca kapalı tutulan kuaförler 1 Haziran itibariyle işlerine tekrar başladı. Alınan tedbirlerle görevlerine başlayan

Erzurum da Işıltı Bayan kuaför işletmecisi Hüsameddin Aydemir, salgınla mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarına indirimli hizmet vererek destek oluyor. İşletmeci, dükkanına gelen sağlık personelinin saç işlemlerini yüzde 40 indirimle yapacağını duyurdu.

Salgının daha fazla yayılmaması adına 51 gün boyunca kapalı tutulan kuaförler 1 Haziran itibariyle işlerine tekrar başladı. Alınan tedbirlerle görevlerine başlayan kuaförler tek kullanımlık havlu ve önlüklerle daha özenli bir şekilde görevlerini icra ediyor. Erzurum da bulunan Işıltı Bayan kuaförü de zorlu süreç sonrası kepenklerini açmasının ardından sağlık çalışanlarına yüzde 40 indirim yapma kararı aldı.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARINA İNDİRİM YAPACAĞIZ”

Düzenledikleri kampanya hakkında bilgi veren Işıltı Bayan kuaför işletmecisi Hüsameddin Aydemir, sağlık çalışanlarının uzun süredir fedakarlıklarla halkın sağlığı için çalıştığını söyleyerek bu fedakarlıklarından dolayı sağlık çalışanlarına kuaför hizmetlerinde yüzde 40 indirim yapma kararı aldıklarını belirtti.
Aydemir, “Gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanları bizim için çalışıyorlar. Bizde sağlık çalışanlarına şubemiz olarak yüzde 40 indirim yapıyoruz. Bulunduğumuz bölgede çok fazla sağlık kuruluşu var. Tüm sağlık çalışanlarını bekliyoruz. İşletmeci olarak çorbada bir tuzumuz olsun diye böyle bir uygulama gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

İletişim Saraybosna Cd. Filgeçti Köprü Yanı.

Florya İş Mrkz. Kat.4

Tel: 0442 09 09-0531 520 19 18