GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2020 12:58   Güncelleme : 01-09-2020 12:58

1E1 Gündem yayın hayatına başlıyor

Anadoluhaber Genel Yayın yönetmeni Cem Atmaca ve Güncel25 Genel Yayın Yönetmeni Zarif Yıldız'ın hazırlayıp sunduğu '1E1 Gündem' yayın hayatına başlıyor.

1E1 Gündem yayın hayatına başlıyor

Tanıtımlarının yayınlanmasının ardından Kamuoyunun dikkatini üzerine çeken 1E1 Gündem, Usta Gazeteci Cem Atmaca ve Araştırmacı Gazeteci Zarif Yıldız'ın sunumuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her hafta Perşembe günü Anadoluhaber Tv'de yayında olacak 1E1 Gündem, "Gerçekler birebir konuşulur" sloganı ile merak uyandırıyor. 

Program yapımcılarından ve gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Araştırmacı Gazeteci Zarif Yıldız; "1E1 Gündem" Erzurum'da uzun zamandır var olan bir boşluğu dolduracak. Siyasi içerikli programlar arasında en üst kalitede içerikle izleyici karşısında olacağız. Usta gazeteci Cem Atmaca ile birlikte hazırlayıp sunduğumuz bu program, Erzurum'un, Erzurumlunun sesi olacak. Hak ve adalet doğrultusunda, gazetecilik etikleri çerçevesinde maksadımız; vatandaşın sesi olmak. Laf değil, icraat üretmek. Yapacağımız programlarla izleyicilerimizin zamanla takdirini toplayacağımızdan şüphem yok. Bu cümleler iddialı gelebilir. Haklısınız. İddialıyız. Bekleyip, görelim."dedi.