YEREL
Giriş Tarihi : 03-04-2020 23:40   Güncelleme : 03-04-2020 23:40

Başkan Aktoprak'dan Anlamlı Ziyaret

Uzundere Belediyesi tarafından Koronavirüs salgınına karşı hastanelerde büyük özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarının yanı sıra güvenlik güçleri ve jandarma mensuplarına Uzundere Dut Pekmezi hediye edildi.

Başkan Aktoprak'dan Anlamlı Ziyaret

Koronavirüsün yayılma hızının önüne geçmek için ülke genelinde ''Sosyal Mesafeyi Koru,Evde Kal” çağrıları devam ederken bir yandan da sağlık çalışanlarına ve güvenlik güçlerine moral desteği veriliyor.
Uzundere Belediyesi tarafından Koronavirüs salgınına karşı hastanelerde büyük özveriyle görev yapan sağlık görevlilerinin yanı sıra güvenlik güçleri ve jandarma mensuplarına Uzundere Dut Pekmezi hediye edildi.
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlerin üst seviyeye çıkarıldığı Uzundere'de, Başkan Hilmi Aktoprak,ilçe'de görev yapan sağlık,emniyet ve jandarma mensuplarının yanında olmaya devam ediyor.
Koronavirüs salgınıyla mücadele eden sağlık,jandarma ve emniyet teşkilatının her zaman yanında olacaklarını belirten Başkan Aktoprak, "tedbiri elden bırakmadan ilçemiz de belediyemiz,kaymakamlığımız,emniyetimiz,jandarmamız,sağlık personelimiz ve tüm kamu kurumlarımızla halkımız için gece gündüz çalışıyoruz.Bu manada başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere jandarma ve emniyet teşkilatının her bir bireyinin fedakarlıklarını unutmamız mümkün değildir.Bizde bu süreçte onları ziyaret ederek Uzunderemizin doğal ürünlerinden bağışıklık sistemlerini güçlü tutan ve vücut direncini arttıran dut pekmezi hediye ettik.Uzundere Belediyesi olarak  bu süreç sona erene kadar onların tüm ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenmeye devam edeceğiz" diye konuştu.