Erzurum Haber, Güncel Erzurum Haberler,  guncel25.com
HV
22 MAYIS Pazar 00:43
Advert

Vadiburada, Erzurum’dan Türkiye’ye Bilgisayar Oyuncularına Yönelik Aksesuar Gönderiyor.

Erzurumlu genç girişimci Murat Dadaş VadiBurada markası ile oluşturduğu e-ticaret sitesi ile bilgisayar oyunu tutkunlarına yönelik Aksesuar ürünleri üreterek ülke genelinde satıyor.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-05-2021 23:25   Güncelleme : 14-05-2021 00:06
Vadiburada, Erzurum’dan Türkiye’ye Bilgisayar Oyuncularına Yönelik Aksesuar Gönderiyor.

Bölgede Canlıyayın - Prodüksiyon ve Fotoğraf hizmetleri veren Dadaş, 2015 yılı Kasım ayından bu yana, oyun tutkunlarına yönelik ürünlerin satışını yapan, bir firmayı her geçen gün büyütmeyi hedefliyor. Süblimasyon baskı ürünlerini hızlı kaliteli bir şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedefleyen Vadburada Konya'da faaliyetlerini 4 yıl sürdürmüştü. Genç girişimci Dadaş 2021 Nisan ayında yeni bir yatırım fikri ile üretimi ve merkezini Erzurum'a taşıdı.

Erzurum’da e-ticaretin önemli bir alana taşımak istediğini ifade eden Firmanın kurucusu; “Kurulduğu yıldan bu yana sürekli ilerleyerek, pazarda belli bir pay edinmiş, tanınan, güvenilir, müşterileri tarafından sevilen popüler ürün mağazası haline gelmiştir.” Dedi.

Oyun Dünyasına Ait Aradığınız En İyi Hediyelik Eşyalar
Oyun oynamak günümüzde oldukça eğlenceli olduğu kadar zamanın da en iyi şekilde değerlendirilmesine katkı sağlıyor. Özellikle online oyunlar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Valorant, Pugb oyunları oynanış açısından insana eğlenceli dakikalar sunan türler arasında yer alıyor. Sizde bu oyunlarda karakterinizi güçlendirebilir ve en iyi sonuçları elde edebilirsiniz. Oyunlara başlamadan önce oyunun amacını bilmeniz daha iyi bir strateji oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Bu tarz oyunların hediyelik eşyaları da bulunmaktadır. Arkadaşlarınıza hediye almak istediğinizde oyunların görsellerinden yararlanarak yapılan sunumları değerlendirebilirsiniz.

 

En Güzel Oyun Hediyeleri
Günümüzde online olarak oynanan tüm oyunların görsellerinden yararlanarak elde edilen hediyelik eşyalar bulunuyor. Bu konuda ise çalışmaları ile ön planda yer alan Vadi Burada firması size yardımcı olacaktır. Firma geçmişten gelen deneyimi geleceğe en iyi şekilde taşıyarak destek sunuyor. Tüm oyunların görsellerinden yola çıkarak hazırlamış olan hediyelik eşyalar ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Özellikle Valorant oyunu için özel olarak hazırlanan kupalar ideal bir seçim olacaktır. Canlı görsellerinin olması sunumu daha kaliteli bir hale getiriyor. Oyundan sahnelerde bardakların üzerine baskı olarak yapılabilmektedir. Firma bunu alanında uzman kadrosu ile yasal ve kurumsal olarak sunuyor. Sizde tercih ederek www.vadiburada.com adresinden temin ederek en iyi hediye çeşitlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.


PUGB Hediyelik Eşyalar
Pugb oyunu için tasarlanmış olan hediyelik eşyalar kaliteli görselleri ile ön plana çıkıyor. Farklı modellerde ve geniş ürün yelpazesi seçim yapmanızı daha kolay bir hale getiriyor. Ürünler arasında oyun sahnelerinin yer aldığı posterler de oldukça dikkat çekici olarak karşınıza çıkıyor. Oyun odanız için ideal bir seçim olacaktır. Duvarda şık bir görsel elde edebilirsiniz. Oyunun mause pad modelleri de bulunuyor. Baskılı olan ürünle aynı zamanda iyi bir hediyelik ürün olarak da karşınıza çıkıyor. Sevdiklerinizi şaşırtmak isterseniz sizde deneyebilir ve güvenilir bir şekilde firmadan satın alabilirsiniz.
Oyun severler için tasarlanan klavye stickerleri da ideal bir seçim olacaktır. Klavyeniz tarz görünecektir. Oyun tuşlarına yapıştırarak rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sayede oyunda daha heyecanlı bir aksiyona da giriş yapabilirsiniz.


Baskılı Tişört Modelleri
Vadi Burada firması baskılı tişört modelleri ile de müşterilerine katkı sunuyor. İstediğiniz tasarımı yaptırabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. İsterseniz oyun sahnelerinden baskılar yaptırabilir veya kendi belirlediğiniz bir tasarımı da elde edebilirsiniz. Firma bu konuda en iyi makineleri kullanmakta ve baskı kalitesinde en iyi çözüme ulaşmaktadır. Bundan dolayı sizde tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Firma fiyat konusunda da ekonomik fiyat politikasını benimsiyor ve ödeme kolaylıkları ile de müşterilerine katkı sağlıyor. Sizde sevdikleriniz için en güzel oyun hediyelerini tercih edebilir ve onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Tüm Oyunların Hediyelik Eşyalarına Hızlı Erişin
Oynadığınız oyunla ilgili bir hediye oluşturmak isterseniz site size bu konuda ne iyi şekilde yardımcı oluyor. Kupa bardak modellerinden tişört modellerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor. Marvel karakterlerinin posterleri de satışa sunulmaktadır. Sevdiğiniz karakterin posterini alarak odanızın duvarına asabilirsiniz. Fiyatının da uygun olması daha kolay bir şekilde alım yapmanıza yardımcı olacaktır. Online oyun dünyasına ait her detayı güvenilir bir şekilde bulabileceğiniz Vadi Burada firması müşteri odaklı çalışması ile de size katkı sağlıyor. Bundan dolayı güvenle tercih ederek yararlanabilirsiniz.
Hediye arayışı içerisinde olanlar ve farklılık isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Sizde bu farkı yaşayın ve sevdiklerinizin oyun dünyası ile mutlu olmasını sağlayın.

AdminAdmin

YORUMLAR