SİYASET
Giriş Tarihi : 30-10-2021 17:50   Güncelleme : 30-10-2021 17:50

MHP"Adım Adım 2023,İl İl Anadolu toplantılarına Erzurum'da başladı.

Adım Adım 2023,İl İl Anadolu toplantısında ilk durak Erzurum

MHP

Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcı ve Erzurum Milletvekili Prof.Dr.Kamil Aydın, MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Fevzi Polat,MHP merkez yönetim kurulu üyesi Adem Yurdagül,Merkez yönetim kurulu üyesi İdris Aydın, Erzurum İl Başkanı Naim Karataş,Ak Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Ülkü Ocakları Başkanı A.Kadir Gökçan ,STK temsilcileri ,muhtarlar ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını MHP Erzurum il Başkanı Naim Karataş yaptı. Karataş konuşmasında ; Sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum, mutlu oldum.MHP'nin derdi Devlet, sevdası millettir. Bu sevdamızda kimseleri yalnız bırakmadık. Erzurum doğunun sınır taşıdır. MHP ve Cumhur ittifakı olmak üzere birlikte 2023 yılında adım adım ilerliyoruz. Hepimizin ve hepinizin sevdası ve davası millettir. Çalışmalarımıza büyük gayret gösteriyoruz. dedi.


Sonrasında kürsünün başına MHP Genel Başkan Yardımcı ve Erzurum Milletvekili Prof.Dr.Kamil Aydın geçti.
Aydın; Atatürk'ün ruhaniyetini inciten CHP ve bunun yanında ağıza göre sakız ve şerbet servisinde bulunan İYİ Parti yaptıkları karşısında yüce Milletimiz değerlendirme yapacaktır.


Halkımız onlara sert bir tokat sandık başında cevap verecektir.


MHP Genel Başkan Yardımcı Kamil Aydın CHP ve İYİ Partiye yönelik sert eleştirilerde bulundu. Aydın; TBMM'de tezkere oylamasında kaçak gureşenler, hatta HDP'nin kontrolüne girenler, Atatürk'ün ruhaniyetini inciten CHP ve bunun yanında ağıza göre sakız ve şerbet servisinde bulunan İYİ Partiye milletimiz sert bir tokat sandık başında cevap verecektir.dedi.


Toplantı Başkanların Muhtarlara rozet takmasıyla son buldu.