SİYASET
Giriş Tarihi : 14-12-2021 22:36   Güncelleme : 14-12-2021 22:36

İl Başkanı Serhat Can Eş'ten Sürpriz Atamalar

Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, sosyal medyadan art arda duyurduğu atamaları dikkatleri bir anda Memleket Partisi’ne çevirdi.

İl Başkanı Serhat Can Eş'ten Sürpriz Atamalar

Palandöken İlçe başkanı olarak, Davut Uyumaz’ın atanmasının üzerinden geçen bir haftalık sürecin sonunda İl Başkanı Eş; Pasinler İlçe Başkanlığı’na Mensur Cömert, Karaçoban İlçe Başkanlığı’na Adnan Orbey ve Tortum İlçe Başkanlığı’na Özkan Polat’ın atandığını duyurdu.

Atanan ilçe başkanlarına hayırlı olsun dilekleriyle beraber başarılar dileyen İl Başkanı Eş, gazetecilere paylaştığı bültende; “Erzurum’da teşkilatlanmamız tüm ilçelerde bitmek üzere. Seçime bütün ilçelerimiz ile, Erzurum’un her yerinde teşkilatlarını tamamlamış bir parti olarak gireceğiz. Halktan aldığımız olumlu geri dönüşler, partimize ve genel başkanımıza olan teveccüh bizlere daha fazla çalışma azmi veriyor. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Vatandaşımız bizlerden büyük başarılar bekliyor. Onların bizlere inandığı, güvendiği ve ardımızda durdukları sürece bizler de başaracağımıza söz veriyoruz. Her Fırsatta söylüyorum. Türkiye’nin geleceği ve sorumluluğu bizlerin omuzlarında. Bu sorumluluğun bilincindeyiz. İnanın. Biz inanıyoruz. Siz de inanın. Başaracağız.” dedi.