Erzurum Haber, Güncel Erzurum Haberler,  guncel25.com
HV
24 MAYIS Salı 08:30
Advert

CHP ERZURUM İL BAŞKANLIĞI'NDA SKANDAL!

Sosyal Medyada yayınlanan bir video, Erzurum’da siyaset gündemine bomba gibi düştü…

SİYASET
Giriş Tarihi : 02-03-2022 02:23   Güncelleme : 02-03-2022 02:46
CHP ERZURUM İL BAŞKANLIĞI'NDA SKANDAL!

Erzurumlu bazı ihtiyaçlı vatandaşlar, Cumhuriyet Partisi Erzurum İl Başkanlığı’nda yardım çeki verildiği haberi üzerine Parti binasına gittiklerini fakat parti binasına dahi alınmadıklarını belirttiler.

Bir partilinin çekmiş olduğu ve sosyal medya hesabında paylaştığı videoda, sabahın erken saatlerinden beri soğuk havada beklediklerini belirten bir vatandaş; “ Geldik buraya, sabahtan beri bu soğukta bekliyoruz. CHP’nin adamları, kendi adamlarına, kendi akrabalarına yardım yapıyorlar. Bizim de bu paraya çok ihtiyacımız var.” Dedi. Diğer bekleyen vatandaşlar ise; “İhtiyacımız olmazsa gelmezdik. Kendi adamlarına veriyorlar bize vermiyorlar. Bizi içeri bile almıyorlar.” dedi.

Videoyu çeken vatandaş Kılıçtaroğlu’na seslenerek; “Evet başkanım gördüğünüz gibi. Kılıçtaroğlu, size sesleniyoruz! Bizi içeri almıyorlar. Bu soğukta bekletiyorlar. Ne olur yardım edin!” dedi.

Yayınlanan videoya yapılan yorumlarda vatandaşlar, Atatürk’ün kurmuş olduğu partiye, Halkın alınmamasının büyük bir skandal olduğunu belirterek, İl Başkanı Suat Dülger’i eleştiri yağmuruna tuttular.

Sosyal medyada yayınlanan videoya tepkiler çığ gibi artarken, İl başkanı Suat Dülger’in konuyla alakalı nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu…

İŞTE O VİDEO;

HARİCİ İZLE

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR