Erzurum Haber, Güncel Erzurum Haberler,  guncel25.com
HV
24 MAYIS Salı 08:32
Advert

Saadet Partisi'nin İftar Davetinde Saadet Dolu Tablo

6'lı Masayı HDP İle İş birliği İle Suçlayanlar, Saadet Partisi'nin iftar davetinde aynı masada buluştu...

SİYASET
Giriş Tarihi : 27-04-2022 11:14   Güncelleme : 27-04-2022 13:50
Saadet Partisi'nin İftar Davetinde Saadet Dolu Tablo

Saadet Partisi Erzurum İl Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu iftar davetinde, Ak Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Deva Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl ve bir çok davetli katıldı. 

Mehmet Sekmen'in sosyal medya hesabından paylaştığı görsele ileti olarak eklediği; "Saadet Partisi Erzurum İl Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu iftar davetine, Ak Parti Erzurum İl Başkanımız Mehmet Emin Öz ile birlikte katıldık. Oruçların ve duaların kabulunü diliyorum."  notu vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla karşılandı. 

Saadet Partisi'nin, Başkanlık sistemine ve cumhur ittifakına karşı bir araya gelen 6'lı masa ittifakında bulunması vesilesiyle; özellikle de 6'lı masa ittifakının HDP ile işbirliği içerisinde olmakla suçlandığını belirten vatandaşlar; "Davete icabet elbette normal karşılanabilir. Fakat, hemen hemen her platformda karşılıklı sert siyasetin içerisinde olan partiler ve partililerin böyle bir fotoğraf karesinde bulunmalarını garipsedik. Hele ki; Cumhurbaşkanımız, aynı zamanda Ak Parti Genel Başkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı temsil eden sayın İl başkanı ve çok eski dostluklarının aşikar olduğu dava arkadaşı sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in böyle bir karede olabileceğini düşünmüyorduk. Büyük sürpriz oldu." dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR