Erzurum Haber, Güncel Erzurum Haberler,  guncel25.com
HV
22 MAYIS Pazar 01:43
Advert

Memleket Partisi Palandöken İlçe Başkanı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Uyumaz mesajında vatandaşların mübarek Ramazan Bayramı'nı kutlarken, bayramın tüm İslam Alemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni etti.

SİYASET
Giriş Tarihi : 30-04-2022 18:10   Güncelleme : 30-04-2022 18:20
Memleket Partisi Palandöken İlçe Başkanı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Ramazan ayı boyunca oruç ile derin bir manevi iklimi teneffüs etmemizin ardından bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Başkan Uyumaz: “Ramazan ayı zarfında millet olarak büyük bir dayanışma ve yardımlaşma örneği sergiledik. Mahallemizde, sokağımızda, şehrimizde yardıma muhtaç olanların elinden tuttuk; ekmeğimizi, suyumuzu komşularımızla, ihtiyaç sahipleriyle paylaştık. Hamdolsun bir Ramazan’ı daha hakkıyla idrak etmemizin ardından bayram sevincine ulaştık” dedi.

Ramazan ayında oruç başta olmak üzere yapılan tüm ibadetlerin, iyiliklerin ve tüm hayırların kabul olunmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz eden Uyumaz: “Bayramlar; kardeşlik, yardımlaşma ve kaynaşma duygularının üst seviyeye çıkardığı, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiği için tarihimizde ve milletimizin hayatında her zaman mümtaz bir yere sahiptir. Bizler bayramların ruhunu, bayramların vesile kıldığı kardeşlik duygularını uzun asırlar boyu içimize sindirmiş, bu atmosferi tüm yıla yaymış bir büyük medeniyetin temsilcileriyiz. Bayram vesilesiyle annelerimiz, babalarımız, akrabalarımız ve dostlarımızın yanı sıra yetimleri, öksüzleri, hastaları, şehit yakınlarını, şehit çocuklarını ziyaret etmeyi, onlarla da bayramlaşmayı lütfen unutmayalım. Muhtaçları, düşkünleri, yaşlıları koruyup gözetmeyi, onlara da yardım elimizi uzatmayı asla ihmal etmeyelim. Ben bu duygu ve düşünceler eşliğinde aziz milletimizin Ramazan Bayramı’nı tekrar tebrik ediyorum." dedi. 

AdminAdmin

YORUMLAR