Erzurum Haber, Güncel Erzurum Haberler,  guncel25.com
HV
22 MAYIS Pazar 00:57
Advert

Süleyman Soylu Namaz Dağında Mehmetçikle Birlikte

ŞIRNAK Namaz Dağı'na giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu askerlerle iftar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan iftar sırasında Bakan Soylu'yu arayarak askerlere moral verdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-05-2020 03:25   Güncelleme : 17-05-2020 05:08
Süleyman Soylu Namaz Dağında Mehmetçikle Birlikte

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün akşam iftarını Şırnakta görev yapan mehmetçikle beraber açtı. Namaz Dağı'ndaki birliğe konuk olan Süleyman Soylu mehmetçikle yer sofrasında buluştu. 

İftar öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bakan Süleyman Soylu'yu telefonla aradı. Tabur komutanlarına ve askerlere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Öncelikle hepinizin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Şu anda tam böyle terörle mücadelenin en ileri  noktasındasınız. Allah yar ve yardımcınız olsun. İnşallah." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, askerlerin mücadelesini takdir etti ve şu ifadelere yer verdi. "Sizin ortaya koyduğunuz duruşu, ortaya koyduğunuz mücadele Allah'a hamdolsun bizlere çok farklı bir noktaya getirdi. Terörle mücadelede sizin bu duruşunuz inanıyorum ki teröre karşı verilen mücadelede teröristleri tamamen yıldırdığı gibi onları yokluğa mahkum ettiği gibi özellikle de milletimizin size olan bağlılığını size olan sevgisini de devamlı artırmaktadır" 

 

 

Talha TimurTalha Timur

YORUMLAR