Erzurum Haber, Güncel Erzurum Haberler,  guncel25.com
HV
22 MAYIS Pazar 01:45
Advert

28 EYLÜL-4 EKİM HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Giriş Tarihi : 28-09-2020 11:26


Herkese iyi haftalar diliyorum.

Gökyüzü bol şenlikli bu hafta. Satürn retrosu bitimi,sert açı kalıpları,Astroloji'de hiç sevmediğimiz T Gezegen kavuşumları,Koç burcunda meydana gelecek Dolunay derken gerginlik ve sorgulamalar fazlaca baş gösterebilecektir.

Lakin bana göre bu hafta yine de çok güzel şeyler barındırıyor. Çünkü tüm bu olaylar boşa olmayacak. Her biri yavaş yavaş hayatlarımızı yeni bir oluşum içerisine sokmakta. Yani çektiğimiz zahmetlerin rahmet olacağı,istikrarlı hayatın hakikat olacağı kalıplarla sınanacağız.

Olumsuz gibi görünen ve bir o kadar da olumlu sonuçlara gebe bu hafta, içerisinde;askeri hareketlilikleri,siyasi tansiyon yükselmelerini,büyük gafları,küçük de olsa fay hatlarında hareketlilikleri yaşatabilecektir.

2 Ekim Koç burcunda ki Dolunay nezdinde ise; evlilik hayatını,iş ve kariyer alanını ve de anne-baba evlerinde cevabını kendimizi dinleyerek bulacağımız çeşitli sorgulamalarla yüzleştirebilecektir.

Satürn'ün 30 Eylül'de durağan hareketini bitirmesi hepimize derin bir nefes aldırtacaktır. Ancak kendimizi karma düzenini hiç bu kadar yakından yaşamamış da sayabiliriz. 6 Ocak 2020 ve de bazı doğum haritalarına göre 2018 yılı başını da etkisine alan bu retro oluşumu 4 Ekim'den itibaren iyi ya da kötü meyvelerini vermeye başlayacaktır. 2021 yılının kime nasıl geleceği, işte 4 Ekim'den sonrasında saklı olacaktır.

Hak edilenin hak edildiği gibi gelmesini ve saygıyla karşılanmasını temenni ediyorum.
(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.)

Koç: Gerginliğinizin hat safhada olduğu,affedici tarafınızın körelip inat ve gurura bindirdiğiniz olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sağlık açısından riskli bir dönemdesiniz,kendinizi korumanızda fayda var. Yönetici gezegeninizin girdiği sert açılardan korunmak için detaylı bir analiz sonucu adım atmanız lehinize olacaktır.

Boğa: Mars-Venüs üçgenini yararınıza kullanabileceğiniz bir haftanın içerisindesiniz. Temkinli ve doğru odaklı kararlar almak noktasında oldukça şanslısınız. Enerji düşüklüğü yaşayabilir,tembellik isteğinizde artış görebilirsiniz. Sert kalıpların etkisi size uzak,yine de kendinizi gereğinden fazla ödün vermenizi gerektirebilecek olayların içinde bulabilirsiniz.

İkizler: Uzunca zamandır beklediğiniz o duygunun, içinizin kıpır kıpır olacağı bir haftadasınız sevgili İkizler. Gerekli sınavları geçenler için önlerinin oldukça açık olduğunu söyleyebilirim. Sadece, yönetici gezegeninizin de arasında bulunduğu T açı kalıbı sizleri hafif miktarda daha gergin ve savaşçı yapabilir. Lehinize çevirebilmek için yapabileceğiniz şey ise kestirip atmadan çaba ve azim göstermek olacaktır.

Yengeç: Dolunay'ın etkilediği ev sahiplerinden biri olan burcunuz,sizleri anne-baba evi alanında bir tık daha gergin bir konuma yerleştirebilir,karar alma durumunuz varsa bir hayli sorgulama yapabilirsiniz. Gelişiminiz için çeşitli oluşumlar içerisinde bulunabilirsiniz bu hafta. Solunum organlarınızla ilgili sağlık problemleri baş gösterebilir,ihmalden kaçınmalısınız.

Aslan: Kariyer alanına ev sahipliği yapan burcunuz,Dolunay tesiriyle kendinize kariyer alanında bazı sorgulamalar yaptırabilir. Gerçekten istediğiniz alanın, içerisinde bulunduğunuz alan olup olmadığının sorularını birçok kez sorabilirsiniz. Neyi yapıp yapmadığınızın sorgulamaları ise, genel anlamda kendinizi kurban psikolojisine itebilir. İlişkilerinizi şekillendirmek adına etkili bir haftadasınız.

Başak: Kendinizden emin hissetmek için çeşitli kandırmalara başvurabilirsiniz. Değişken yapınıza rağmen değişimin içerisinde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Ruhsal yorgunluktan sıyrılıp,akıl ve mantığınızın devrede olacağı bir hafta yaşayabilirsiniz. İş ve kariyer alanına yeni adım atacaklar için oldukça şanslı,ancak alanın içinde olanlar için ise dedikodu ve tartışmalara açık bir dönem.

Terazi: Dolunay'ın etki ettiği ev sahiplerinden birisiniz. İkili ilişkilerde,ortaklıklarda,evlilik hayatlarınızda çeşitli sorgulamaları sizler de yapabileceksinizdir. Neyin nasıl olduğundan ziyade,neyi nasıl istediğinize odaklı davranabilir,çeşitli tartışmalar içerisinde kalabilirsiniz. "Benden önce sen" yapınız bu hafta biraz daha "ben" demeye itebilir sizleri. Öncü yapınıza rağmen geri planda kalmak isteği de sizlerle olabilir.

Akrep: Hafta boyunca hareketli olan yönetici gezegeniniz,gerek girdiği T açısıyla gerek ikili açılarıyla sizleri bu hafta oldukça yorabilir. Öfkenize yenik düşmeden sakinlik içerisinde kalmanızı tavsiye ederim. Temkinsizce atılacak adımlarda kimseyi suçlayamayacığınızı fark edebilirsiniz. Cinsel sağlık ve ilişkilerde dikkatli olmanız yararınıza olacaktır.

Yay: Değişken yapınızın sizleri sıkıntıya sokabileceği bir haftadasınız. Sağlam temeller üzerine kurulu olmayan yapılanmalarınızın yıkılmasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. İstek ve arzularınızın değişim içerisinde bulunması,size kendi kendinize kalmak isteği uyandırabilir. Ayak ve el bileklerinizde ağrılar yaşayabilirsiniz,bir gözetimden geçirmeniz faydanıza olacaktır.

Oğlak: T açı kalıbında olan Yönetici gezegeniniz,sizlere iş ve iş arkadaşları alanlarında gerginlik yaşatabilir. İstediğiniz hız ve çabada gitmeyen olaylarda tartışmalarınızı büyütebilirsiniz. Yakın çevrenizden gelecek tekliflerle başka bir bakış açısı yakalayabilirsiniz. İş seyahatleri,toplantılar ve alışverişlerde artış yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliklerde olumlu havalar mevcut.

Kova: Sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Fayda verdiğiniz yerden,fayda görmek adına etkili bir haftadasınız. Karma düzenini belki de en etkili yaşayacak burçlardansınız. Çocuklarınız üzerinde uzun vadeli ve olumlu kararlar alabilirsiniz. Bekarlar ise sürpriz talihlerle karşılaşabilir,kısa sürede evlilik adımı atabilirsiniz.

Balık: Bu hafta hayal dünyasında yaşamamanız lehinize olacaktır sevgili Balıklar. Gökyüzü realistliği oldukça baskınlaştırıyor. Bakıp gördüğünüzün ötesinde ısrarcı olmamak,herkesin görebildiğini konuşmakta fayda var. Duygusal karmaşıklık yaşatan olay ve durumları bir sonuca bağlamak için etkili günler yaşayabilirsiniz. 

YORUMLAR